top of page
LIVINGROOM-1.jpeg
Якорь 1

Umění interiérového designu

INTERIÉROVÉ DESIGN STUDIO GATTABIANCA,

se sídlem v Praze. Od roku 2008 navrhujeme a zařizujeme elegantní a jedinečné interiéry v České republice i v zahraničí.
Studio poskytuje kompletní služby v oblasti interiérového designu pro obytné i komerční prostory.

IMG_2689.jpg

Vytváříme harmonické interiéry naplněné 
atmosférou krásy, 
pohodlí, sofistikovanosti 
a praktičnosti, které 
obstojí ve zkoušce času.

Věnujeme zvláštní pozornost proporcím, efektivně využíváme poměr, hledáme ideální kombinace barev a textur, pečlivě vybíráme a promýšlíme každý detail interiéru, navrhujeme víceúrovňové osvětlení. Ve velké míře využíváme možnosti přírodních i moderních povrchových materiálů. Nabízime vše nezbytné pro vznik osobitého interiéru s nadčasovou elegancí a zvláštní atmosférou.

Služby

Návrhy, realizace a vybavení interiéru. Konzultace.

Interiérové studio GATTABIANCA poskytuje celou škálu služeb, od úvodní konzultace, měření a dispozičního řešení objektu, přes detailní návrh a výběr materiálů, až po vybavení interiéru nábytkem a osvětlením, autorský dozor při realizaci a zdobení interiéru dekorativními doplňky a uměleckými předměty.

 

Projekt a jeho realizace jsou zpravidla součástí kompletní rekonstrukce objektu.

V průběhu realizace navrhovaného projektu a při provádění dokončovacích prací se uskutečňuje celkový autorský dozor, zahrnující: pravidelné výjezdy na objekt, řízení změn vzniklých během realizace, kontrola dodržování projektu v souladu se schválenou projektovou dokumentací.

V našich projektech často používáme nábytek podle vlastního - autorského návrhu, vyrobený na zakázku, podle individuálně vypracovaných návrhů. 

KARLOVYVARYBATHROOM01.jpg

Kolekce

Nábytek, osvětlení, interiérové doplňky a dekorace

Interiérové design studio GATTABIANCA zastupuje několik renomovaných zahraničních značek stylového nábytku a je přímým dovozcem. Nabízíme především stylový nábytek luxusní kvality: jídelny, obývací pokoje, pracovny, ložnice, hotelový nábytek a jiný drobný nábytek na výběr z katalogů výrobců. V naší nabídce naleznete široký sortiment nábytku v různých cenových kategoriích.

 

Kolekce studií je výsledkem velmi pečlivého výběru výrobců a dodavatelů,  pokrývající celou šíři vybavení  interiéru. 

 

Kolekce klasických a moderních svítidel, luxusních křišťálových a kovových lustrů a lamp slavných světových značek.

V internetovém obchodě www.geometrics.cz je k dispozici aktuální kolekce moderního osvětlení.

Stylové interiérové doplňky a decorace, látky, tapety a dekorační materiály. Výběr produktů z katalogů výrobců a objednání ve studiu.

V rámci projektu interiérového designu nebo konzultace vám pomůžeme s výběrem materiálů, textur, barev a jejich kombinací.

 

Pro vytvoření exkluzivního a originálního interiéru vyrábíme kvalitní nábytek na míru pro naše projekty. Čalouněný a skříňový nábytek, včetně vestavěného, vyrábíme podle individuálně vypracovaných výkresů.

 

Náš sortiment doplňují klasické i moderní tvarované dekory z polyuretanu od belgické jedničky v tomto oboru, společnosti Orac Decor. Kromě toho nabízíme také klasické sádrové lišty.

 

V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, můžete nám zaslat jednoduchou poptávku a my najdeme řešení pro váš interiér.

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána.

INTERIÉROVÉ DESIGN STUDIO GATTABIANCA

Petřínská 574/10, 150 00 Prague, Czech Republic

 

info@gattabianca.cz

 

+420 777 703 782

+420 777 055 074

KONTAKTY

bottom of page