top of page

PORTFOLIO

Soukromá vila. Praha, Česká republika
Návrh, realizace a vybavení interiéru

Návrh, dekorování a kompletní vybavení interiéru. Koordinace a autorský dozor při realizaci. Projekt interiéru byl vypracován ve fázi návrhu, ještě před zahájením stavby, což nám umožnilo provést důležité změny v dispozice prostor a doplnit architektonický návrh o některá technická řešení. Vypracovali jsme plán a scénář víceúrovňového osvětlení, systém domácího kina s inteligentním ovládáním domácnosti, s možností sledování filmů na velké obrazovce. Bylo nalezeno ideální barevné schéma a vybrány dokončovací materiály. Veškerý vestavěný nábytek, dveře a dekorativní prvky byly navrženy individuálně. Pečlivý výběr a dodávka veškerého nábytku, osvětlení a dekorativních prvků.

Byt v Mariánských Lázních
Návrh a realizace interiéru, 2014-2015

Návrh, realizace a dekorační úpravy interiéru bytu. Koordinace a autorský dozor při realizaci projektu. Kompletní vybavení nábytkem, osvětlením a dekorativními doplňky z kolekce studia. Návrh a dodávka vestavěného skříňového nábytku, čalouněného nábytku a dveří.

Soukromá vila, Karlovy Vary
Design interiéru koupelny, 2018–2019

Návrh a dekorační úpravy koupelny v soukromém domě v Karlových Varech. Návrh a dodávka skříňového nábytku a kování, osvětlení, doplňků a dekoračních materiálů.

Reference 2009–2016
bottom of page