top of page
Якорь 1

Luxusní Interiéry

NÁVRHY, DEKOROVÁNÍ A REALIZACE INTERIÉRŮ

Interiérové design studio GATTABIANCA se specializuje na profesionální návrhy a realizaci luxusních a nadstandardních interiérů na klíč, bytové architektuře a dekorace, poskytuje služby bytového architekta a interiérového designéra. V naší kompetenci všechno, co je spojeno s projektováním, designem, organizací prostoru a vybavením nemovitostí. Nabízime vše nezbytné pro vznik osobitého interiéru s nadčasovou elegancí a zvláštní atmosférou. Při své práci používáme unikátní vědomosti získané v klasických uměleckých a odborných design–školách a rozsáhlé zkušenosti v oblasti návrhů a dekorování interiéru.

 

Držíme se stylu současného klasického interiéru. Věnujeme velkou pozornost proporcím, efektivně používáme poměr velikosti, nacházíme perfektní kombinace barev a povrchů, pečlivě vybíráme každou detail a materiál, navrhujeme osvětlení.

Spojení klasiky a současnosti, umírněný luxus, elegance a vytříbenost materiálů — hlavní roli v interiéru hraje vždy člověk a jeho životní styl.

Jsme profesionální návrháři interiérů a mame rozsáhlé zkušenosti s prací v různých stylech — od moderního do tradičního. Při úpravách a dekorací interiérů používáme hlavně přírodní materiály, decentní barvy a jejich kombinace. Jsme hrdí na své povolání a naším cílem je nejvyšší kvalita, snažíme se vytvořit dokonalý — apartní interiér. 

 

Jsme připraveni navrhnout pro vás nejlepší, individuální řešení, nejvyšší standardy luxusu a komfortu. Klademe si za cíl individuální potřeby našich klientů a tím zajišťujeme nejvyšší úroveň služeb. Děláme, co nás baví a snažíme se to dělat dobře.

bottom of page