top of page
LIVINGROOM-2.jpeg

Umění interiérového designu

INTERIÉROVÉ DESIGN STUDIO GATTABIANCA

Studio interiérového designu GATTABIANCA se sídlem v Praze. Od roku 2008 navrhujeme a zařizujeme elegantní a jedinečné interiéry v České republice i v zahraničí. Studio poskytuje kompletní služby v oblasti interiérového designu pro obytné i komerční prostory.

Vytváříme harmonické interiéry naplněné atmosférou krásy, pohodlí, sofistikovanosti a praktičnosti, které obstojí ve zkoušce času.

Klasika i moderní trendy, elegance materiálů a textur, objem, barvy a světlo,
ale to hlavní v interiéru je vždy člověk a jeho životní styl.

Věnujeme zvláštní pozornost proporcím, efektivně využíváme poměr, hledáme ideální kombinace barev a textur, pečlivě vybíráme a promýšlíme každý detail interiéru, navrhujeme víceúrovňové osvětlení. Ve velké míře využíváme možnosti přírodních i moderních povrchových materiálů. Nabízime vše nezbytné pro vznik osobitého interiéru s nadčasovou elegancí a zvláštní atmosférou.

Na základě našeho odborného vzdělání a znalostí, zkušeností s navrhováním a realizací a dodržování trendů ve světě designu a architektury jsme připraveni nabídnout vám ta nejlepší řešení.

Nabízíme individuální a přátelský přístup a zaměřujeme se na vytváření špičkových, promyšleně navržených interiérů, které splňují potřeby a sny našich klientů. Klademe důraz na praktičnost a pohodlí, abychom zajistili, že naše interiéry budou nejen krásné, ale také obyvatelné a ergonomické. Úspěch našich projektů závisí nejen na konečném výsledku, ale také na procesu, a proto dbáme na zákaznický servis a přijímáme omezený počet projektů ročně, abychom zajistili, že se každému klientovi dostane zaslouženého času a pozornosti.

Naše studio má vlastní kolekci nábytku, svítidel a dekorativních doplňků od několika desítek evropských a amerických výrobců a zajišťuje přímé dodávky.

 

Partnery studia jsou přední dodavatelé dokončovacích materiálů, sanitární keramiky, nábytku a doplňků v České republice. Spolupracujeme s výrobci skříňového a čalouněného nábytku, kteří pro naše projekty realizují výrobky na míru.

 

Svou práci milujeme a věříme, že každý moderní člověk si zaslouží žít v prostoru, který odpovídá potřebám moderního životního rytmu a zároveň využívá zkušeností ze staleté historie architektury, designu a kultury. Nabízíme vám to, co umíme opravdu dobře, a pomůžeme vám uspořádat váš obytný prostor s využitím všech našich zkušeností a znalostí v této oblasti.

bottom of page