top of page

Služby

Návrhy, realizace a vybavení interiéru. Konzultace.

Interiérové studio GATTABIANCA poskytuje celou škálu služeb, od úvodní konzultace, měření a dispozičního řešení objektu, přes detailní návrh a výběr materiálů, až po vybavení interiéru nábytkem a osvětlením, autorský dozor při realizaci a zdobení interiéru dekorativními doplňky
a uměleckými předměty.

 

Projekt a jeho realizace jsou zpravidla součástí kompletní rekonstrukce objektu.

Kompletní služby zahrnují:

 • Zaměření

 • Dispoziční řešení interiéru

 • Stylové řešení interiéru 

 • Barevné řešení interiéru

 • Projektová dokumentace a koncept bordy 

 • Výběr a specifikace dokončovacích materiálů

 • Výběr a specifikace vybavení interiéru

 • Výběr a objednání nábytku

 • Výběr a objednání svítidel a návrh osvětlení interiéru

 • Textilní design / výběr textilu

 • Výběr a objednání dekorativních doplňků

 • Autorský dozor (podpora)

 • Dekorace interiéru

Komplex služeb, v celém rozsahu jako ucelený projekt, zahrnuje všechno, od základní konzultací a spaceplaningu do konečného dekorovani interiéru — v takovém případě objekt je důkladně připraven k bydlení.
V souladu s individuálními požadavky je možné objednat služby zvlášť.

V průběhu realizace navrhovaného projektu a při provádění dokončovacích prací se uskutečňuje celkový autorský dozor, zahrnující: pravidelné výjezdy na objekt, řízení změn vzniklých během realizace, kontrola dodržování projektu v souladu se schválenou projektovou dokumentací.

V našich projektech často používáme nábytek podle vlastního - autorského návrhu, vyrobený na zakázku, podle individuálně vypracovaných návrhů. 

Naši partneři jsou přední čeští dodavatelé, kteří nabízejí široký sortiment dokončovacích materiálů pro všechny místnosti: tapety a látky nejvyšší kvality, keramické obklady a přírodní kámen, parkety, záclonové mechanismy a římsy, dekorativní krytiny a ozdobné lišty. Naši osvědčení dodavatelé nabízejí velký výběr sanitární keramiky a koupelnových doplňků. 

 

V rámci řešení vašeho individuálního interiéru vám můžeme nabídnout návrh a instalaci audio-video systémů, výběr komponentů, instalaci a konfiguraci domácího kina, stejně jako návrh, instalaci a konfiguraci systémů inteligentní domácnosti, kamerových a zabezpečovacích systémů.

 

Při vytváření harmonických interiérů rodinných domů a venkovských vil,

by se nemělo zapomínat na jejich okolí. Můžeme vám nabídnout služby našeho zahradního architekta a zahradníka. Šikovným propojením interiéru a exteriéru domu můžete vytvořit jedinečný nekompromisní prostor pro bydlení.

Jsme připraveni navrhnout pro vás nejlepší, individuální řešení, nejvyšší standardy luxusu a komfortu. Klademe si za cíl individuální potřeby našich klientů a tím zajišťujeme nejvyšší úroveň služeb. Děláme, co nás baví a snažíme se to dělat dobře.

KONZULTACE S INTERIÉROVÝM DESIGNEREM

Chcete-li se pustit do návrhu interiéru vlastními silami, ale chybí vám znalosti a zkušenosti, můžeme vám nabídnout konzultační služby. Pomůžeme vám v následujících klíčových otázkách: stylové řešení, barevné (koloristické) řešení, scénář osvětlení, výběr povrchových materiálů, výběr doplňků a textilií, organizace prostoru a ergonomie místnosti. Formát konzultace nezahrnuje grafickou část a/nebo projektovou dokumentaci.

 

Konzultace s interiérovým designérem - dekoratérem je možná formou živého dialogu s výjezdem na místo. Služba je dostupná v Praze.

Platba za konzultaci je hodinová. Cena jedné hodiny konzultace s designérem je 1 680 Kč.

drawing-final.jpg
bottom of page